Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare
Subiecte similare

Distribuiţi | 

Love problems...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Dominique♠
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

MesajSubiect: Re: Love problems...   Mar 26 Aug 2014, 23:01

Nu-i bai. :)))
Oricum a trecut totul. Si-au venit alte probleme si sper sa treaca si astea. :))

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

MesajSubiect: Re: Love problems...   Mar 02 Sept 2014, 01:43

Eu tot ce vreau sa va spun in acest moment, adresandu-ma in special fetelor de varsta mai mica gen 12-14 ani.. nu va pierdeti timpul plangand si suspinand dupa printul pe cal alb pe care considerati ca l-ati gasit si v-a parasit. Acela nu este printul vostru in definitiv.
E doar o pasa proasta, in ziua de azi o sa dati de multi baieti care vor sa para bad boys dar nu le iese, dand in penibil..
Nu aveti de ce sa va distrugeti timpul si sa vi-l petreceti stand in casa, ascultand melodii triste si plangandu-va de mila. 
Eu stiu mai bine ce va spun, nu se merita, chiar nu se merita.
Da, ok, stiu, doare. Insa timpul incet-incet o sa vindece rana si o sa uitati, luand-o de la capat cu un alt baiat. 
Si in niciun caz nu stati dupa un tip care pleaca din viata voastra fara sa spuna un cuvant si se intoarce la fel. Sau daca sunteti jignite, nu se merita..
Aveti tot timpul inainte, e doar un sfat pe care voiam sa-l dau aici. 

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

MesajSubiect: Re: Love problems...   Joi 16 Oct 2014, 23:06

Intresant topic si Bubu iti dau dreptate si poate o sa par rautacioasa, daaar... La 14 ani nu e dragoste. E atasament, obisnuinta, atractie sau orice altceva vreti numa dragoste nu e.
Nu am vrut sa va jignesc sau ceva, dar am vazut ca in ultima vreme e tare ca tu sa ai 14 ani si iubitul sa aiba 20 sau poate mai mult, introducandu-va ideea in capsor cum ca "va iubesc". Am spus asta pt ca e urat si stupid sa vezi cum biata fata poate chiar se amagea cu ideea asta si dupa ii ajunge in pat la o varsta nepotrivita. Multe si-o cauta ce-i drept. Bulaneala si pupaceala nu inseamna dragoste. Iertati-mi exprimarea jegoasa, dar nu puteam s-o zic altfel sau puteam da nu avea acelasi impact. lough
Nu exista baiatul perfect/fata perfecta, cand o sa iubiti pe cineva o sa va dati seama ca nu mai conteaza daca azi are parul lung si maine se tunde si-si face suvite mov.

Eu am una si buna: Ca sa-mi fii iubit, mai intai trebuie sa-mi fii prieten.

*precizare: Daca am iesit de doua ori in oras sau am stat de vorba pe net odata nu inseamna ca suntem prieteni yeah

I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Asmodeus
Genin
Genin

Localizare Localizare : -
acebook acebook : Andreea Yummynoms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 80
Reputatie Reputatie : 10

MesajSubiect: Re: Love problems...   Sam 08 Noi 2014, 21:32

N-am avut niciodata un iubit, desi am 17 ani. =))))) O sa mor singura, cel mai probabil.
Sus In jos
Othelia Wundlang
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 94
Localizare Localizare : "Welcome in Wonderland", wrote there.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 769
Puncte : 870
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Calm down, lady...
Stare de spirit Stare de spirit : I don't really give a f#@k.

MesajSubiect: Re: Love problems...   Sam 08 Noi 2014, 21:42

Ok... sunt în spital de ceva zile și nici măcar nu m-a sunat, nici un mesaj pe Facebook, nimic! Înainte vorbeam din ora în oră, ori ne scriam mesaje. Nu mă așteptam să mă viziteze, deși ar fi fost drăguț din partea lui. Eu l-am sunat o data și mi-a răspuns o prietenă pe telefonul lui, nu mai știu ce sa cred. S-a terminat oare? :(

Damn.
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin

MesajSubiect: Re: Love problems...   Sam 13 Dec 2014, 00:18

Viata e grea si baietii sunt si mai si. Sa nu-i subestimam totusi.
Intr-adevar sunt niste porci, dar au si eu problemele lor nu pot nega. lough

Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class

Aptitudini :

Merite deosebite :

Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13197
Puncte : 15762
Reputatie Reputatie : 858

MesajSubiect: Re: Love problems...   Vin 27 Feb 2015, 22:37

I love Nutella, but Nutella doesn't love me back anymore. :( What can I do?  sad

N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Love problems...   Sam 28 Feb 2015, 08:23

Leviathan ⛧ a scris:
I love Nutella, but Nutella doesn't love me back anymore. :( What can I do?  sad
Eat it! Take your revenge, baby! :))

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class

Aptitudini :

Merite deosebite :

Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13197
Puncte : 15762
Reputatie Reputatie : 858

MesajSubiect: Re: Love problems...   Mar 14 Apr 2015, 14:14

If i like a guy, can i beat him till he is unconscious and then to kidnap him?
Is it legal?

N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin

MesajSubiect: Re: Love problems...   Mar 14 Apr 2015, 19:35

@Lilith-san yeah totally. You can also say you actually saved him. He won't remember anyway.

Sus In jos
Zahăr ◕‿◕
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 18
Localizare Localizare : Piatra Neamt
acebook acebook : Stormi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 320
Puncte : 428
Reputatie Reputatie : 56
Hobby-uri Hobby-uri : citit , handbal

MesajSubiect: Re: Love problems...   Joi 16 Apr 2015, 21:29

Povestea mea de dragoste e banala , totul a inceput cand i-am privit pentru prima oara ochii de un albastru patrunzator ^ ^
Suntem colegii de clasa de doi ani de zile , dar deabia daca am schimbat doua vorbe ! Il iubesc , simt flututi in stomac de fiecare daca cand il vad..Acum ceva timp i-am marturisit dragostea mea , ma luat intr-un loc retras si mi-a zis : " Scuze esti o ciudata " , a durut , pentru prima oara am simtit cum e sa plangi pentru un baiat  crying

I've always considered myself to be a true ninja...

but those were just empty words, because Sasuke and Naruto 

were always in the lead! But now it's my turn to take the lead, 

and all of you can watch me from the background!

Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Love problems...   Vin 17 Apr 2015, 00:25

Stormi a scris:
Povestea mea de dragoste e banala , totul a inceput cand i-am privit pentru prima oara ochii de un albastru patrunzator ^ ^
Suntem colegii de clasa de doi ani de zile , dar deabia daca am schimbat doua vorbe ! Il iubesc , simt flututi in stomac de fiecare daca cand il vad..Acum ceva timp i-am marturisit dragostea mea , ma luat intr-un loc retras si mi-a zis : " Scuze esti o ciudata " , a durut , pentru prima oara am simtit cum e sa plangi pentru un baiat  crying

Ce apreciez la el e că totuşi te-a luat într-un loc retras şi ţi-a spus asta. Ar fi putut sa te facă de râs în faţa clasei, a prietenilor lui, dar totuşi a ales să fie drăguţ, deşi ceea ce ţi-a spus demonstrează contrariul. Singurul sfat pe care ţi-l pot da ar fi să îţi spun să ai grijă de tine acum. E cel mai bun moment să înveţi să te iubeşti pe tine, să îţi descoperi calităţile şi defectele, să te accepţi aşa cum eşti. Diferită sau nu, ar trebui să te iubeşti mai întâi pe tine şi apoi pe altcineva. Lucrează pentru asta, lucrează la fericirea ta, la aspectul tău fizic dacă ai o problemă cu el, la caracterul tău. E momentul să faci schimbări, să te schimbi în bine. O experienţă de genul te face mult mai puternică, crede-mă. Şi cred că în momentul ăsta eşti destul de puternică încât să te ambiţionezi să faci tot ce ţi-ai propus. Vine vara, e momentul potrivit să te ocupi de tine. Baftă multă.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Love problems...   

Sus In jos

Love problems...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Subiecte similare

-
» Dimineti cu aroma de cafea
» Jang ok Jung live in love . În numele iubirii (2013)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-