Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

De neuitat!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

MesajSubiect: De neuitat!   Mar 29 Noi 2011, 11:50

OK. Deci m-am decis să deschis ceva aici. : )
Titlul vă duce la multe păi aşa şi trebui. Aici se vor ţine tot felul de discuţii unde noi vom spune ce ni s-a întâmplat azi, ieri, ce am vrea să ni se întâmple. Ori amintiri, lucruri pe care ni le dorim, ce ne-a suparat... şi multe altele.
Discutăm între noi şi aşa ne cunoaştem toţi mai bine.

O să încep eu, că tot am deschis thread-ul. xD

Astăzi am teză la bio şi am două mari capitole, la care sunt multe multe ramificaţii. Aia ne dă pe 4 numere, mai minunat de atât nici că se putea. Şi totuşi sper să nu mă blochez şi să mă pierd. : )) Este şi ultima teză a mea acum în semestrul acesta şi notele nu sunt tocmai frumoase ca anul trecut în clasa a-IX-a, dar chiar şi aşa este încă speranţă. xD
În rest ziua aceasta este chiar faină.
Voi aţi terminat cu tezele?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Lolita
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mar 29 Noi 2011, 15:55

Pai, ma bucur ca tu ai terminat. Mai trebuie sa dau teza la chimie si am scapaaaa ! xD Azi ne-a adus tezele la bio si am luat 6 ! happy2 Am dat azi teza la mate, da` profa nu ne-o lasat destul si nu prea am apucat sa fac. Tot la mate ne-o adus si 2 teste : unu la algebra, la care am luat 7, si unu la geometria, la care am luat 10 ! in love Mie, care nu-mi place matematica si o urasc, sa iau 10 ? Ceva minune ! :x
In fine, ieri ne-a adus tezele la romana si am luat 8 :dance: !
Si azi m-am dus cu o clega la magazin sa-mi iau o ciocolata calda alba. Si pe cand urcam scarile, eu fiind cu ciocolata calda in mana, colega-mea imi da cu mana peste pahar si-mi arunca toata ciocolata pe haine si pe fata. lough Toti colegii se uitau la mine zici ca eram de pe Marte, dar partea buna e ca miros acum a vanilie ! in love lough Si s-au mai intamplat multe lucruri, dar alea-s deja personale. :|
Stiu ca nu-i prea important, dar daca tot ai deschis subiectul, de ce nu ? happy2

Electronic :)

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend

Aptitudini :
Merite deosebite :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mar 29 Noi 2011, 17:12

think Eu mai am de dat doar teza la latina, pe care o am maine.
In mare am scapat de agitatie. De acum ne mai rotunjim mediile cum putem, mai dam niste teste si gata semestrul! Punct si de la capat... dap !

I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand

Desert Rose
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz Şi Atât :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mar 29 Noi 2011, 17:46

Mda .>.> Tezele. Subiectul pe care il evit de o saptamana si ceva :| la matematica am dat ieri si daca mai iau un 9 >> mda...s` dus media mea de 10 :|. Fooooaaa, la romana le aduce maine, ce ma faaacc?
Mai am un test sapt. viitoare sau peste doua saptamani la chimie, trreebuiee sa iau un 9 sa imi iasa 9 media =]]]]]]]]]]] neaparaaatt! Urasc chimia! Doooamne ce materie!
Cam atat ^^ Vine craciunul <333 Joi Libeerr <333 Ieeeei!!

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23585
Puncte : 28355
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mar 29 Noi 2011, 18:32

Pai eu am dat tezele la matematica si romana, mai am luni la geografie.. Teste mai am de dat vineri la chimie si matematica, luni la fizica si marti la franceza.. In rest am o groaza de proiecte pe care sper sa le finalizez pe cat posibil joi si tot in ziua aia ma duc la o petrecere, asa ca relaxareee.. in love

In rest este destul de ok, adica ma impac bine cu toate materiile si cu toti profii.. Desi nici nu vreau sa ma gandesc la semestrul viitor cand incep olimpiadele..XD :))) Oricum, abia astept vacanta, semestrul asta a fost scurt, dar oboseala a fost pe masura..

in love choco^^

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mar 29 Noi 2011, 20:07

Azi am dat şi eu teza la biologie. Minune, ne-a lăsat profa o oră. De obicei ea ne lasa 20 minute. My love [ Kt. Kat], ciudat, dar şi la mine profa de bio dă pe 4 numere, odata s-a întâmplat să fie vreo 6 numere. Eu eram un număr, iar cel ce avea acelaşi subiect ca mine era prin cealaltă parte de clasa. Aiurea.
Cred ca azi a fost la fel. Mă rog Domnului de un 8 sau 9. Ce mi-aş dori şi eu să termin, dar mai am două teze. Pe 6 decembrie la mate şi pe 9 decembrie la română.
Oricum azi mi-am făcut şi draci cu un proiect la română. Dacă eu zic la o copchilă să puna diacritice sau să le pun eu, ea e super man şi nu, iar pentru asta a scăzut din nota, plus unele greşeli, că aia nu a auzit de corectare. Ce să-i fac dacă e încăpăţânată? Oricum e ultima dată când fac proiect cu ea.

Abia aştept vacanţa...

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mar 29 Noi 2011, 21:00

Deci se pare că toată lumea a avut parte de câteva teze şi nu de toate.
Testele ne asaltează... e grea viaţa de elev/student. : ))
Gândiţi pozitiv - VINE CRĂCIUNUL!! : x Vine vacanţa imediat, oricum joi avem liber.

Elsy, scumpo, ştiu cum te simţi... lasă naiba şi gândeştete la vacanţă. xD
Crystal - bravo ţie, acum eşti mai libertină.

Eu am scăpat de toate acum şi ce mă uimeşte este că am scris mult la teza de la bio (cea de astăzi). Mouhahahahahah!!!!! >rusinos

Owww Love (♥️Я◊sЄ♥️), da mi-ai povestit. Oricum la ora asta eu am stat ]n prima bancă, pe colega mea a mutat-o cu cea mai deşteaptă din clasă [care chiar şi aşa nu prea ajută, în fin`], iar eu am stat cu Mădă, chiar şi aşa m-a ajutat şi ea şi eu pe ea.
La început profa (o cheamă Leila... O.O Frumos nume, oricum îmi este drag de ea, chiar dacă câteodată nu) s-a uitat la mine şi eu scriam mult şi bine. Mouhahahah!! >:3
A fost ok, am scris destule, na că i-am închis pliscul. Eu am făcut teza asta ca să îi demonstret că ştiu, nu de alta, că până acum ma terorizat frumos. *giggle*

Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mar 29 Noi 2011, 21:41

eu una am terminat in sfarsit cu tezele, cam i-a ajuns
in mometul asta, imi doresc sa vina craciunul mai repede, nu petnru ca este vacanta, ci pentru ca vreua sa ninga si vreau sa intram cu toti in spiritul sarbatorilor, sa decoram bradul, sa ascultam colindatorii, am vazut ca deja au inceput sa apara filmele de craciun, cum ar fi home alone (singur acasa)

hmm presupun ca putem zice si lucrui care ni s-au intamplat si care sunt de neuitat pentru noi, eu la scoala in clasa a 6, imi aduc mainte ca ma fost foarte galagiosi la ora de s-a auzit pana jos la d-na directoare, si ca pedeapsa am ramas icna o ora peste program sa facme curat la bai, bleach, pe hol si in clase, pfoaii, toti eram suparati dari n acelasi timp ne apcua si rasul, si aucm imi aduc mainte nu stiam ce sa facem, sa plagem sau sa radem? lough eu decate ori imi aduc aminte incep si pufnesc in ras lough

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend

Merite deosebite :

Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mier 30 Noi 2011, 09:41

Ei bine, eu una ma bucur ca am terminat cu tezele. Abea asteptam sa treaca o data si sa scap. Acum ma bucur ca stau acasa, ne-a dat o mica vacanta deci e bine.
Astept sa vina craciunul, sa impodobesc bradul si sa stau alaturi de familie. Oricum noi la scoala, am scris pe niste biletele numele fiecarui coleg din clasa si am ales un biletel, iar cel care ne-a cazut trebuie sa-i luam un cadou. M-am rugat sa nu fie un baiat si Slava Domnului asa a fost. Acum trebuie doar sa vad ce cadou sa cumpar^^

Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mier 30 Noi 2011, 12:02

Kirara - la fel ca tine şi noi am făcut.
Am pus nişte bile te într-o pălărie şi de acolo am sustras unul cu numele unui coleg.
Şi trebuie să luam cadouri. E foarte frumoasă această idee... cu toate că eu şi clasa mea a trebuit să facem această sustragere de 3 ori. : ))))) Că na... lumea nu tace.
Mie la început mi-a căzut o fată, la fel şi a doua ora, dar acum mi-a căzut un băiat dar am făcut schimb cu colega mea, fiindcă mie a treia oara mi-a căzut băiatul pe care ea la avut a doua oara. xD Şi eu oricum mă gândisem să fac un portret pentru o colegă, aşa că mi-a dat ea mie biletul şi am fată acum. : )
La cadou te-ai gândit?

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mier 30 Noi 2011, 14:07

@ Sub. Vechi

Ofiicial am terminat...la romana am luat 10 <3333 foa cat de fericita pot fiiii <33 lalalala!! O sa imi iau tel nou <33

@On Sub.

Kiri as vrea sa fac si eu asa ca tine <33 ar fi o idee prea geniala baby, prea geniala. >.> Pe bune adica noi nici nu facem petrecere de Craciun, nimic frate >.< ma enerveaza dirigu meu chelios, mi`as dori sa fie dinnou vechea mea diriginta! PfoA! =]]
Daca as fi in locul tau i`as cumpara ceva din plus (Goo) fetele ador lucrurile din plus =]] mai ales je b-)

EDIT! DE CE NU AM FACE SI NOI ASA PE FORUM? :O:O:O:O

Why ya lookin' at me?

Spoiler:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mier 30 Noi 2011, 15:14

Awww, ce mişto. Noi nu facem faza cu bileţele şi cadouri că scârţie ăştia. Nu suntem uniţi. Hai cu unii facem, dar trebuie să fie toţi, ceea ce nu se va întâmpla. Ce o să facem e să colindam fiecare profesor în parte, exact ca în clasa a 9-a :X şi ne vom duce la dirigă şi aia de chimie, acasă, să o colindam. Profa de chimie e chiar super, uneori, mai ales când nu e vorba de şcoală. Ţin minte că în clasa a 9-a ne-a pus o cană cu vin, sucuri, cozonac, prăjituri. A fost prea tare.
Anu trecut am vrut să facem scenetă şi să facem un fel de spectacol pentru profi noştri, dar ne-au enervat unii şi am renunţat, aşa că anu acesta vom reveni cu colindatul.

Abia aştept să termin şi eu cu tezele. Marea fericire pe capu meu e ca am liber şi vineri pe 2, ca să avem un week-end mai lung :X Super, deşi va trebui să învăţ pentru teza la mate -.-

Edit: Elz ce să facem şi pe forum că nu am înţeles?

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend

Merite deosebite :

Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mier 30 Noi 2011, 18:00

Kt.Kat - pai inca ma mai gandesc insa stiu sigur ca ii cumpar un lantisor. Stiu ca ii plac foarte mult delfinii si a vazut la un magazin un lantisor dupa care ,, tanjeste '' si de ce sa nu i-l ofer chiar eu? ^^
Si desigur, daca tot sunt la Arta, ii voi face un desen, unde sa fie ea cu mine..si ma voi mai gandi. Oricum eu nu am mai facut la scoala asa ceva si mi se pare interesant acum la liceu sa ne oferim cadouri ^^

Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mier 30 Noi 2011, 22:10

Oooo Elsy mi-ai dat o idee buna - Secret Santa.
Secret Santa se refera mai mult la cadouri desenate, pictate pentru altii.
Bine ştiu ideea asta de pe dA. Că este un club unde se înscriu artişti şi dupa li se distribuie persoanele cărora să le facă un desen (digital sau tradiţional sau mai ştiu eu cum). E foarte frumos. Oricum se face o lista cu cei care ar dorii sa li se faca cadouri şi dupa mambrii sau administratorii sau un artist dou trei impart persoanele la restul din club, artiştii ca să le facă cadou. Dar nimeni să nu ştie cui să-i facă.
Oricum este faină ideea aceasta. Asemănător cucadourile între colegi de clasă.

Love, de parca ai mei sunt uniţi. : ))))
Dar de data asta ne-am gândit şi noi să facem ceva frumos şi se pare că am reuşit.
Nu că suntem noi ca fraţii şi surorile. xD
Eu una am început să mă apropii şi de restul colegilor mei, care încep să-mi fie dragi.
Ăsta este un semn bun. : )

Uuu un lânţişor cu delfin, foarte frumos. E bine dacă i-ai face un desen, dacă tot ai un talent de ce să nu-l foloseşti. : )

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mier 30 Noi 2011, 22:33

@Kt Kat si Rose <33 Deci fiti atenti cum vom proceda:

Fiecare trage la sorti [gasim noi un program] si fiecaruia ii pica un mos, respectiv Mos Secret, caci nu se va afla decat dupa Craciun sau cand ii vom da cadourile. Desigur numai cine vrea va fi aici :) si asa mai departe, ma rog e genul a ce faceti voi la scoala da pe forum. Cadourile vor fi GFX`uri, Desene, Povesti, Poezi, Urari, Cantece, etc. fiti inventivi <33.

Ce ziceti? ;;)

Why ya lookin' at me?

Spoiler:

Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Mier 30 Noi 2011, 23:02

Da ştiu, este o idee bună asta cu cadourile + că amestecăm şi cea cu Secret Santa (unde doar desene se oferă). Dar cel mai bine este ca mai întâi să se deschidă un topic separat de toate sau undeva ca să se poată desfăşura.
O să trebuiască să alegem 2-3 persoane care să se ocupe cu distribuierile (eu cu tine elsy ca tot ne-au venit ideile) şi mai alegem una. Aşa iar dupa va trebui sa se creeze o lista cu cei care vor oferii desene, GFX, poezii, povestioare - bla, bla şi o listă cu cei care doresc să primească cadouri (dar făra sa ştie ce li se oferă).
Şi consider ca fiecare să-şi aleagă pe cine doreşte (cei care trebuie sa dea cadourile) şi pe o anumită dată până în ziua de crăciun să-i ofere cadoul.
Dar să alegem cât mai mulţi ca să se termine.
În fine este o idee. : ) Nu este necesar să ne complicăm de acum - fiindcă este ceva de lucru la acest plan - nu facem nimic momentan, hai să ne mai gândim.

Eu una mă mai gândesc. De ex. eu doream să deschid un Request la desene.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Joi 01 Dec 2011, 08:55

Da, ar fi o idee exceptionala sa sti, dar mai intai trebuie sa discutam cu un moderator/admin, caci asa nu se poate =]] trebuie sa fie ceva OFFICIAL, si doar un mod. adm, poate face asta, ca de membri nu s=se prea baga la chesti dastea >.>.

Ca tot veni vorba de asta <33 ar fi frumos ca (,) acele cadouri sa fie date pe 22/23/24 si pe 25 sa se afle Mos Craciunii. Normal ca putem sa le amestecam, nu conteaza cum arata sau ce e ci numai gestul si ca ne`am oferit >:D<. As vrea sa facem asta cat mai repede ca sa avem timp sa ne gandim si la Mos Craciuni =]] deci eu cu tine si cu :-? Kiri as propune, caci ea a pornit ideea, dar asta inseamna ca si noi suntem mos Craciuni =]]]]

M-as gandi asa <33 sa facem un topic, si fiecare persoana care vrea un Mos Craciunsa se inscrie, iar noi trei plus inca cativa [caci daca sunt 100 de persoane 3 nu ii pot tine =]] ] care sunt buni la GFX/Draws/Video/FanFictions, etc. alesi de noi, sa facem un Mini-Craciun pe forum.

Alta Idee, ce ar fi ca pe 25, cand Mos Craciuni se dau in vileag sa fie si un timp [sa zicem 2 ore jumatate] pe un topic sau pe chat, sa stam toti ca in familie si sa ne distram? ;x Sa ascultam muzica si dasta, asa o sa batem si un nou record <33. Oricum numai cine vrea si daca poate intre orele x si y. Uitem cum M-am Gandit eu la inscrieri:

Nume: -----
Data cand vreau cadoul: ----
Daca vreau sa particip la Mini-Chistmas intre orele : ---- [aici vom face o medie a orelor asa incat sa ne putem incadra cu toti si sa fim aici >:D<]
Si la final....

[b] As dori sa ma inscriu la Secret Santa si sa petrec un Craciun magic cu familia Sasu [b]

Ce ziceti?

Why ya lookin' at me?

Spoiler:

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23585
Puncte : 28355
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Joi 01 Dec 2011, 09:03

Eu una sunt prooo cu ideea huh? Este foarte tare si chiar vreau sa particip, mai ales ca o astfel de actiune ne-ar uni si mai mult, pluc ca surpriza de a primi un cadou de la cineva necunoscut este foarte tare.. :)) Sa vedem ce-o sa iasa.. :>:>

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Leopard ♥
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : Pe langa tine ;o3
acebook acebook : Foloseste "url" altfel se deformeaza pagina!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 752
Puncte : 1515
Reputatie Reputatie : 167
Stare de spirit Stare de spirit : `~Esti rănit de oameni pentru care ți-ai da viața…~`

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Joi 01 Dec 2011, 10:41

Hey,hey good ,imi place mult ideea asa ca particip si eu yeah ~!Sunt Proo

Maybe one day you'll understand why
Everything you touch slowly dies . 
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Joi 01 Dec 2011, 11:23

Mă Elsy nu doar noi suntem Moş Crăciu, vor fii şi alţii + că şi tu şi eu am venit cu idei. xD Aşa păi chestia asta trebuie structurată bine de tot, că dacă începem cu stângul cu greu revenim pe dreptul.
Da, trebuie să discutăm cu un mon, să vedem dacă ne lasă.
După partea cu cadoul şi când să-l dăm... păi cel mai bine este să alegem o dată sau între 21-25. Că de ex eu sunt Moş Crăciun pentru cineva şi eu am şcoală pe 23 când să spunem ar trebui să-i dau cadoul, dar fiindcă nu ama vut timp, deoarece am avut şcoală nu mai pot da. La fel se poate întâmpla la toţi.

Nu, deci nu decurge aşa Secret Santa, normal aşa decurge:
Se face o listă cu Moş Crăciunii(cine vrea se înscrie dar trebuie să fie un mod sau noi primii 3 Moş Crăciuni, eu, Elsy şi Kiri care să facem lista şi să-i întroducem în proect pe restul), după cea cu cei care doresc să primească cadourile. (în liste doar numele persoanelor şi atât)
Şi noi Moşii trebuie să luăm mai multe persoane la rând ca să le facem cadouri. (fără ca ei să ştie ce vor primii)
Fără: nume, ce vrea, când vrea şi restul, fiindcă noi nu avem cum să aducem la data respectivă (unii sau chiar de loc, nu mereu este timp).

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Joi 01 Dec 2011, 11:31

Eiii, apar si eu pe aici cu intarziere ca de fiecare data :)) Pai eu am terminat cu tezele. Am dat la latina si am luat 9. La matematica am luat 9.40 iar la romana am luat 10.
Cat despre ideea voastra eu nu am nimic de obiectat. Suna destul de bine think Dar asta trebuie intai de toate discutat in Staff. Apoi vedem daca se va face sau nu. heh

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Joi 01 Dec 2011, 11:41

Bravo! Măcar tu să ai note mari, nu ca alţii (şi eu). Bwahahahah!! : ))
Oricum meriţi după atâta mucă o pauză. *hug*

Mersii, oricum dacă nu erau fetele nu mi-aş fi adus aminte de ideea cu Secret Santa + că ele au mai îmbunătăţit-o.
Love ya` girls.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Joi 01 Dec 2011, 11:53

Deci idee este foarte buna :-? acum ca ai adus vorba de asta eu zic ca ar fi bine sa fie 10 Mos Craciuni, printre care 3 din staff [ca sa nu avem probleme]. Asa o.o, eu pe 21 am scoala -.- dar ma descurc eu cumva ca pe 22 si 23 chiulesc =]]. So <33 trebuie sa discutam cu adminii cat mai repejor -.-, de luni as vrea sa inceapa inscriierile.

Deci cum facem, ne alegem noi ,,copii''?? Sau tragem la sorti? Putem si noi sa primim cadouri? =]]]]]

Why ya lookin' at me?

Spoiler:

Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Joi 01 Dec 2011, 12:01

Da, păi 10 moşii este ok. Eu, tu, încă trei mozi, Kiri (dacă doreşte) şi încă 4 persoane ne mai trebuiesc.
Oricum eu pot fii moş pentru că am e oferii, la fel şi tu şi la fel şi restul care suntem acum.
Mai întâi trebuie să discutăm cu un admin, o să încerc eu, dar să îmi dea cineva o sugestie la cine să merg. : ))
Da, deci mă gândeam să ne alegem noi copii, chiar dacă să spunem şi tu îl ai pe X ca şi mine, e bine să facem multe cadouri.

Mă, m-am gândit că noi moşii am putea să ne facem între noi cadouri.

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

MesajSubiect: Re: De neuitat!   Joi 01 Dec 2011, 15:21

Trebuie sa deschidem un topic urgent cu Copii Mosilor =]]

@ Poi la adm. poti sa mergi la : Mey si Laly
@ Iar la Mozi: Crystal. Bubulina, Lucifer, Demonique, Kiri =]] etc

Why ya lookin' at me?

Spoiler:

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: De neuitat!   

Sus In jos

De neuitat!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-