Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Ai fost 100% sincer?
Da, e total adevarat!
82%
 82% [ 37 ]
Mm.. poate nu chiar totul:P
11%
 11% [ 5 ]
Nu imi place sondajul asta:))
7%
 7% [ 3 ]
Total voturi : 45

AutorMesaj
Rhye
ANBU
ANBU

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 58
Localizare Localizare : .
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1121
Puncte : 1436
Reputatie Reputatie : 203

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   Sam 11 Iul 2015, 14:03

1. Nu aş tolera nesimţirea
2. Nu m-aş muta în America
3. Nu aş rata nicio ocazie de a merge la mare
4. Nu aş renunţa la muzică
5. Nu aş fi atee
Sus In jos
grungie
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : god knows
Nr. mesaje Nr. mesaje : 230
Puncte : 302
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : chilling, killing

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   Mar 21 Iul 2015, 20:06

1. Nu m-aș apropia de o tarantulă - fobie.
2. Nu aș permite să fiu tratată exact cum nu merit.
3. Nu m-aș opri din a spune fix ceea ce cred.
4. Nu mă voi putea apropia vreodată de șerpi, eventual de orice chestie ce se târăște - fobie 2
5. Nu aș ridica niciodată mâna asupra unui om, ori asupra unui animal. 
Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   Joi 23 Iul 2015, 21:38

1. Niciodată nu voi renunța;
2. Niciodată nu voi fi bătaia de joc a nimănui;
3. Niciodată nu o să-mi uit prietenii;
4. Niciodată nu voi minții degeaba;
5. Niciodată nu o să refuz pe cineva drag.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

┅┇♫┇ L i f e   i s    l i k e    a   p i a n o. ┇♫┇┅
The white keys represent happiness and the black keys represent sadness.
But remember, as you go through life, the black keys make music too.
Sus In jos
Byby_Smiley
Genin
Genin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : În pragul altei lumi, unde zeii mor.
acebook acebook : Beatris

Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 307
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : scris și poezie
Stare de spirit Stare de spirit : incertă

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   Sam 08 Aug 2015, 20:36

1.) Niciodată nu voi accepta violența asupra mea din partea viitorului soț.

2.) Niciodată nu voi renunța la sport.
3.) Niciodată n-am să permit cuiva să-mi țină piedică în drumul vieții mele, voi merge oriunde și voi face orice doresc.
4.) Niciodată n-am să accept nesimțirea.
5.) Niciodată nu voi putea să iert minciuna sau trădarea.

Sus In jos
Ale-chan
S-Class
S-Class

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 17
Localizare Localizare : Acasă.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2932
Puncte : 3922
Reputatie Reputatie : 160
Hobby-uri Hobby-uri : Dormitul.
Stare de spirit Stare de spirit : I will find you in the darkness.

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   Dum 09 Aug 2015, 15:37

Ale-chan a scris:
1. Niciodată nu voi renunța;
2. Niciodată nu voi fi bătaia de joc a nimănui;
3. Niciodată nu o să-mi uit prietenii;
4. Niciodată nu voi minții degeaba;
5. Niciodată nu o să refuz pe cineva drag.

┅┇♫┇ L i f e   i s    l i k e    a   p i a n o. ┇♫┇┅
The white keys represent happiness and the black keys represent sadness.
But remember, as you go through life, the black keys make music too.
Sus In jos
Akane-chan XD
Genin
Genin

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Konohagakure
acebook acebook : Anne Marie
Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 76
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia, astrologia.

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   Dum 09 Aug 2015, 19:04

1)Niciodata nu voi purta pantaloni evazati
2)Niciodata nu imi voi ierta prietenii care m-au tradat
3)Niciodata nu imi voi lasa prietenii adevarati la greu
4)Niciodata nu ma voi apuca de fumat[doar am incercat si este oribilll ] 
5)Niciodata nu voi accepta sa fiu pe locul 2 in inima cuiva

Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei

Aptitudini :

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   Mier 16 Sept 2015, 20:51

1. Nu as renunta la credinta mea pentru nimic in lume.
2. Nu as parasi Romania.
3. Nu as lua mita 
4. Nu as iesi cu un mafiot.
5. Nu m-as tunde la 0.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13802
Puncte : 18512
Reputatie Reputatie : 528

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   Dum 08 Noi 2015, 13:09

Nu m-as arunca de pe un bloc, sinucide, taia, rade in cap si imbraca ca o piti.

- khalepa ta kala -
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 58
Localizare Localizare : .
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1121
Puncte : 1436
Reputatie Reputatie : 203

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   Lun 09 Noi 2015, 20:38

1. Nu aş rata nicio ocazie de a scăpa de probleme.
2. Nu aş rata nicio ocazie de a mă întâlni cu Ana.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>   

Sus In jos

Top 5 lucruri pe care nu le-ai face niciodata :>

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Subiecte similare

-
» Emoticonul care ma caracterizeaza acum!
» Care este locul tau preferat?
» Ne pregatim pentru scoala! - lista de obiecte necesare
» Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?
» Care este stilul tau vestimentar?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-