Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's my ninja way!

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ce este popularitatea dupa voi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
~Linna~
Chūnin
Chūnin

Aptitudini :
Sex : feminin Varsta : 20
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

MesajSubiect: Ce este popularitatea dupa voi?   Lun 14 Mai 2012, 19:54

Buna...Ma numesc Alina si poate unii dintre voi ma cunoasteti. Dupa cum am spus in descriere as vrea sa aflu ce parere aveti voi despre popularitate. Stiu ca fiecare are pareri diferite si mi-ar face placere sa le aflu. Vreau sa fiti cat se poate de sinceri si daca vreti sa si argumentati raspunsul dat. Si daca tot eu am deschis acest topic eu voi fi prima.

Eu cred ca a fi popular u inseamna ca toti sa stie cum te cheama si sa incerce sa-ti fie prieteni. Dupa ine a fi popular nu inseamna ca toti sa vrea sa imi vie prieteni, sau sa doreasca sa stea cu mine in banca sau mai stiu eu ce. Pentru mine popularitatea inseamna sa ai prieteni adevarati. Chiar daca ai unul sau doi, daca iti sunt alaturi neconditionat asta ineamna sa fi popular.
De ce cred aste? Pentru ca stiu ca exista oameni care se dau bine pe langa tinesi vor sa fie ca tine si vor sa faca tot felul de chesti cu tine si te lauda tot timpul si te injunghie pela spate cand esti mai vulnerabil. happy2 kiss a hug happy2 kiss a hug happy2 kiss a hug dance2
Sus In jos
http://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Sis`
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Lun 14 Mai 2012, 20:28

Ce topic dragut. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pai dupa mine popularitatea nu inseamna sa-ti faci singur reclama si altii sa afle cine esti. Eu cred ca prin naturalete poti deveni o persoana populara, dar si agreabila. Nu trebuie sa faci tot felul de lucruri ca sa iesi in evidenta pentru ca poti da in penibil. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Dupa parerea mea popularitatea este de 2 feluri:
-cea negativa ~ in care ajungi sa te cunoasca toata lumea ca fiind o persoana cu care nu ai vrea sa ai de-aface [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-cea pozitiva ~ in care lumea te stie ca fiind o persoana de treba, ce stie sa se comporte intr-o colectivitate si atrage atentia prin simple gesturi, vorbe, schimburi inteligente de replici. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Cam asta e opinia mea despre popularitate. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Mai pe scurt: Ori o ai in sange, ori n-o ai! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Love it's like a fruit. It takes so much to get riped,
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] And just a minute to get eaten.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] So that's how I expect from you to love me,
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Like I'm the last fruit on this earth.

Sus In jos
"Andra"
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Mar 15 Mai 2012, 10:19

Buna, scumpa mea Alina!!!:x
Ai deschis un topic tare interesant si sincera sa fiu as vrea sa iti raspund cu o parere sincera....
-pentru mine popularitatea nu este un lucru rau...insa o data ce devii popular nu trebuie sa devii si inganfat. Spre exemplu eu am o prietena de la gradinita, ea fiind cu 9 luni mai mica mama ei a datat-o la un an dupa mine la scoala..o data ce a ajuns in clasa a 5-a a facut tot posibilul sa fie populara si acum nu mi se mai pare ca este la fel cum era ... s-a schimbat si incepe sa ma enerveze...zice ca e mai desteapta ca oricine...
Colegii mei sunt tare de treaba, dar ei nu alearga dupa popularitate, poate si pentru ca noi din clasa a 5-a am stat intr-o clasa de pe alt hol, singuri....

******^^^*****

*****^^^*****
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend

Aptitudini :
Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 22
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Mar 15 Mai 2012, 16:27

În ziua de azi, majoritatea oamenilor cred că a fi popular înseamna a ieși în evidență, indiferent de mijloace. Unii apelează la vulgaritate, pentru că așa este mai ușor. E mult mai simplu să fii cunoscut ca cel/cea care mereu comenteaza la profesori, decât să fii cunoscut pentru aspectele pozitive. Diferența este că cei care au devenit populari peste noapte vor dispărea din atenția celorlalți la fel de repede, pentru că nu mai sunt interesanți.
Eu cred că popularitatea ar trebui construită încet, dar sigur. Astfel, nu vei fi nevoit să apelezi la mijloace extreme, la golănii sau mai știu eu ce. Trebuie să te faci plăcut de ceilalți pentru ceea ce ești și trebuie să fii un exemplu.

I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand

Desert Rose
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 21
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Lun 03 Dec 2012, 19:49

Mi se pare o tragedie sa fi popular. De ce? Pentru ca atunci nu ai prieteni adevarati. Atunci toti trag la tine si roiesc in jurul tau pentru ca doar asa pot deveni si ei populari. Devi un lucru folosit.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Merite deosebite :

Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23586
Puncte : 28356
Reputatie Reputatie : 2478

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Lun 03 Dec 2012, 20:10

Popularitatea.. mi se pare ceva oarecum abstract. Nu stiu, consider ca e greu sa fi popular pentru ceea ce esti cu adevarat, ca toata lumea sa il placa pe adevaratul tu. Adica sa fim seriosi, cat la suta din persoanele populare arata lumii adevarat lor fata? :| Nu stiu, popularitatea nu e ceva de castigat sau admirat, cred ca e ceva nativ, sa te faci placut prin ceea ce esti, nu prin ceea ce doar arati.^^

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Lun 03 Dec 2012, 21:47

Well cum a zis si Sis (Stefi =))), ador sa-ti zic asa) popularitatea e negativa, atunci cand toti te stiu pentru lucrurile rele pe care le-ai facut si cea pozitiva poentru un lucru bun pe care l-ai facut.
Pentru mine a fi popular inseamna sa fii o persona care sa fie amabila cu toti ceilati, ca mine. Eu nu port pica nimanui pentru nimic. Totusi tre' sa stii sa te feresti de oamenii rai si sa-ti pastrezi aproape de tine numai cateva persoane, mai importante.
De exemplu eu cunosc n oameni si prietenii am doar cativa.

I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
AlphasoniK
Genin
Genin

Sex : masculin Varsta : 22
Nr. mesaje Nr. mesaje : 255
Puncte : 387
Reputatie Reputatie : 115

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Lun 03 Dec 2012, 22:08

E un fel de doua feluri...:-??
Inafara de o obsesie psihologica de a fi centrul atentiei,nam ce spune despre ea :-??

When the lights go out

I'm a killer on the sheets !

You can't stop me babe ,

It is hot , over here ?

Sus In jos
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Lun 03 Dec 2012, 23:31

Nu stiu.., mie mi se pare o mare prostie aceasta ''popularitate''.., adica cu ce te ajuta daca esti popular?, fite si aere.? :-j
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 16
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Joi 27 Iun 2013, 13:46

Pentru mine, popularitatea nu inseamna decat un alt mod in care societatea se duce de rapa. Adica, ce conteaza daca toata lumea iti stie numele? Eu consider ca a fi popular inseamna a fi barfit. Nu mi se pare un lucru prea ok sa-ti auzi numele pe la toate colturile. Popularitatea este lucrul pe care eu il urasc cel mai mult, atat in licee, facultati si scoli, cat si zi de zi.

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.

Sus In jos
Arcade
Shodai Hokage
Shodai Hokage

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Timisoara, Bulgarus
acebook acebook : Marius Mihai
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3246
Puncte : 4949
Reputatie Reputatie : 536
Hobby-uri Hobby-uri : fotbal, muzica, gaming-ul, cititul(mai rarut ca-i mai dragut) si multe altele.
Stare de spirit Stare de spirit : They see me rollin' , they hatin' :))

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Joi 27 Iun 2013, 13:56

Un moft si nevoia de atentie a celor din jur probabil din cauza lipsei de atentie primita cand erai copil.
Popularitatea merge mana in mana cu falsitatea deoarece din cati te stiu si toate cele, doar 2-3 ti-s totusi adevarati prieteni. Deci sa fii popular merge mana in mana si cu singuratatea.

Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Joi 27 Iun 2013, 14:02

E un cuvant care aduce şi zâmbete, dar şi tristeţe.
Când eşti cu adevărat popular, înseamnă că persoanele din jur îţi cunosc adevărata natură, adevăratul caracter, părţile bune şi rele şi te acceptă cum eşti, fără să schimbe prima părere, care ar trebui să fie pozitivă. Unii cred că popularitatea înseamnă să fii şmecher, ei bine mulţi cred că atunci când eşti aşa trebuie să fii golan, să răzi de tocilari, oameni care nu au vină sau de colegi mai buni = fraieri.Un om cu adevărat şmecher este cel care gândeşte logic, ştie să dea o replică inteligentă şi nu judecă lumea după aparenţe, are un stil unic care de lasă vizibil încântat, care îţi oferă o stare frumoasă când eşti în preajma lui, chiar de siguranţă. Trebuie să ai raţiune şi inimă, nu falsitate şi exemple proaste.Trist este că tinerii din zilele noastre doresc grad mare de popularitate, dar ei nu îşi dau seama că stau în jurul unei societăţi inculte, needucate, care judecă şi face discriminări. O lumea fără pic de suflet, ce gâneşte cu... nu ştiu ce în loc de creier. Nu toţi sunt aşa de tâmpi, dar popularitatea ar trebui să fie un lucru plăcut, adică lumea din jur să te placă fiindcă tu eşti o persoană de încredere, adevărată, care nu se ascunde, la care toţi pot apela când simt nevoia sau când doresc să fie lângă tine.

Eu asta consider că înseamnă să fi popular sau "şmecher".

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin

Sex : feminin Varsta : 19
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Dum 30 Iun 2013, 17:47

Am citit comentariile de mai sus, si am ramas oarecum suparata. Majoritatea gandesc ca popularitatea este un lucru rau. Eu nu il gasesc rau. De ce? Pentru ca atunci cand esti popular, esti recunoscut pentru faptele pe care le-ai facut, fie ele bune sau rele. Si probabil acum o sa ziceti: ''Uite, asta e populara pe la scoala, si se da mare. '' Nu-i adevarat. Chiar mi-as dori sa fiu populara si in randul elevilor, ca un exemplu pozitiv, nu unul negativ.
Sa fii popular, dupa mine, inseamna sa fii demn de admiratia celorlalti, sa ai o inima de piatra, si un suflet rece. Sa stii sa impui respect, si sa dai peste nas celor care se cred perfecti.

The world isn't safe for a girl like [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin

Aptitudini :
Merite deosebite :
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5753
Puncte : 7488
Reputatie Reputatie : 1150

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Dum 30 Iun 2013, 19:10

„Popularitate” este un termen care, după mine, e sinonim cu aroganţa. De ce şi-ar dori cineva să fie popular printre egalii săi? Eu chiar nu pot să înţeleg aşa ceva. Aroganţa este o demnitate rău plasată în iubire, prietenie sau amiciţie, iar asta o spun tuturor. Reflectă un „eu” care se iubeşte doar pe sine. Poate greşesc că interpretez aşa, dar deocamdată nu am avut o discuţie în contradictoriu cu cineva pe marginea acestui subiect. Cât timp eşti popular la modul că toţi te ridică în slăvi iar tu eşti prost grămadă, clar intervine aroganţa. Atunci când eşti popular pentru intelectul tău, aceea nu e popularitate, e o sinceră admiraţie şi, drept urmare, respect.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei

Aptitudini :
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Dum 30 Iun 2013, 22:20

Aprob ceea ce a spus Bibi. Pentru mine, popularitatea semnifica pasul care te desparte de adevaratii prieteni si de familie. Patrunzand intr-o astfel de lume, pierzi contactul cu realitatea si nu mai realizezi faptul ca iti lasi apropiatii in urma, inlocuindu-i cu pupincuristii ce nu au nimic mai bun de facut decat sa se dea pe langa tine. Popularitatea reprezinta ceea ce te face diferit intr-un mod negativ, ceva ce te influenteaza in rau si te face sa crezi ca esti buricul pamantului cand, de fapt, esti pintre cele mai josnice persoane. Eu asa vad toata treaba asta. Nu stiu cum e sa fii popular, banuiesc ca te simti bine stiind ca poti manevra persoanele din jur pe care, intr-un mod sau altul, le ameninti cu faptul ca nu mai au ce cauta prin preajma ta, daca nu fac ce le ordoni. Totul se rupe si se pierde cand popularitatea intervine in viata fiecarei persoane, indiferent de ceea ce ar spune cel in cauza.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Leopard ♥
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : Pe langa tine ;o3
acebook acebook : Foloseste "url" altfel se deformeaza pagina!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 752
Puncte : 1515
Reputatie Reputatie : 167
Stare de spirit Stare de spirit : `~Esti rănit de oameni pentru care ți-ai da viața…~`

MesajSubiect: Useri "disparuti"   Mier 20 Noi 2013, 08:23

Exiata un numar de useri care s-au "pierdut" pe parcurs si de care ne e (sau nu) dor.. Pe cine regretati? 

Ideea mi-a venit uitandu-ma printre topicuri si vazundule numele... happy .

Deci cei care imi lipsesc...si cu care as vrea sa mai vorbesc /tastez...sunt :
Abel, Maria , Ade , Elz , Gaby , Denis , Niku , Any , Puffy ,Rose , Bubu , Eve [ SI ea mi-a lipsit in ultimul timp ... sad ] ...si ar mai fii cativa dar va las si pe voi ...Voua va e dor de cineva happy ? 

Maybe one day you'll understand why
Everything you touch slowly dies . 
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin

Merite deosebite :

Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Mier 20 Noi 2013, 09:54

Îmi lipsește babe zilnic.
+ Meli și Claudia.

iP : Si Meli lipseste la tine.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
xenomorphius
Chūbu
Chūbu

Aptitudini :
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Mier 20 Noi 2013, 13:09

Rose şi Elz. Fiindcă pe ele două le cunoşteam şi le cunosc şi acum.
De ele chiar îmi este dor, îmi erau drage şi animau locul acesta şi mai mult.

W E     D R O W N     I N     E T E R N A L     D A R K N E S S
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage

Aptitudini :
Merite deosebite :

acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13802
Puncte : 18512
Reputatie Reputatie : 528

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Mier 20 Noi 2013, 16:28

Si mie imi lipsesc cateva persoane : Bella (Renésmee), Kent(Mumf), Milkshake,Cappuccino,Lexx care de la un timp abia mai intra. cu ele era mereu show pe chat.

- khalepa ta kala -
Sus In jos
Leopard ♥
Chūnin
Chūnin

Localizare Localizare : Pe langa tine ;o3
acebook acebook : Foloseste "url" altfel se deformeaza pagina!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 752
Puncte : 1515
Reputatie Reputatie : 167
Stare de spirit Stare de spirit : `~Esti rănit de oameni pentru care ți-ai da viața…~`

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Vin 22 Noi 2013, 12:55

am uitat cea mai importanta persoana...Crystal ... puppy eyes !

Maybe one day you'll understand why
Everything you touch slowly dies . 
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class

Merite deosebite :

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7623
Puncte : 8015
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Vin 22 Noi 2013, 14:26

Mie cel mai mult îmi lipseşte Anişka. Vorbeam foarte mult cu ea în perioada când încă era activă. :(

Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage

Aptitudini :
Merite deosebite :

acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13802
Puncte : 18512
Reputatie Reputatie : 528

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Joi 26 Dec 2013, 16:19

Bibi are dreptate, in tot ce a spus.
Persoanele care vor sa fie populare nu merita nici un gram din atentia mea.

- khalepa ta kala -
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class

Sex : feminin Varsta : 82
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Joi 26 Dec 2013, 20:02

Flo, si tu-mi lipsesti mie, bombonel. :o3
Sincer, mie-mi lipseste Choco. Avand in vedere ca nu stiu daca ea este sau nu activa pe aici, mie tot imi lipseste si abia astept sa mai tastam una cu alta, asa, ca o ultima data anul asta. :'(

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class

Aptitudini :

Merite deosebite :

Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13197
Puncte : 15762
Reputatie Reputatie : 858

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   Mar 22 Iul 2014, 23:15

Popularitatea pentru mine e ca :

N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce este popularitatea dupa voi?   

Sus In jos

Ce este popularitatea dupa voi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
» Depresia post partum - sau tristetea dupa nastere
» Care este locul tau preferat?
» Intrebari...... cu sau fara raspuns
» Care este stilul tau vestimentar?
» ZODIA SAGETATORULUI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Discuții libere-